Як заробити свій мільйон онлайн, або 10 безглуздих ідей онлайн-бізнесу, які принесли мільйони

3. Doggles
Розробляти захисні окуляри для собак і продавати їх? Найтупіша бізнес-ідея. І як вони змогли стати мільйонерами і  продавати свої розробки по всьому світу? Це вище за  розуміння. 

4. LaserMonks
LaserMonks.com – це профільне відділення Цистерцианського абатства Діви Марії – монастир, в якому всього 8 ченців, розташований на пагорбах графства Монро в 90 милях на північний захід від Медісона. Ага, справжні ченці заправляють ваші картріджи. Рівень продажів за 2005 рік склав 2,5 мільйони доларів!

5. AntennaBalls
Ви не зможете продавати м'ячики онлайн. Ніяким чином. І звичайно ж це не зробить вас багатими. Проте саме це зробив Джейсон Уолл (Jason Wall) і тепер він мільйонер. 

6. FitDeck
Зробіть колоду карт із зображеннями різних фізичних вправ, і почніть їх продавати по $18.95. Здається, не ідея, а катастрофа. Проте колишній морський "котик” і інструктор по фітнесу Філ Блек (Phil Black) задекларував минулого року дохід у розмірі 4.7 мільйонів доларів. Звичайно ж, це більше, ніж платили на військовій службі. 

7. PositivesDating.Com
Ви пішли б на побачення з Віл-інфікованою людиною? Пол Грейвс (Paul Graves) і Брендон Кочлін (Brandon Koechlin) вирішили що так, зможуть, тому минулого року створили сайт побачень для Віл-інфікованих. Прибуток лише за 2006 рік склав 110 тисяч доларів. 

8. Designer Diaper Bags
Крісті Рейн (Christie Rein) втомилася носити з собою пелюшки в окремій переносній сумці. 34-річна мати постійно страждала через те, що їй доводилося набивати пелюшками для свого маленького сина сумку, щоб вони не пом'ялися в її дамській сумочці. Рейн хотіла отримати щось компактне, красиве і стильне, тому в листопаді 2004 року вони разом з своїм чоловіком сіли і вирішили створити спеціальну сумку для пелюшок, яка б була достатньо містка для того, щоб в неї вліз весь набір мандрівника і 2-4 пелюшки. З об'ємом продажів за 2005 рік у розмірі більше 180 тисяч доларів, компанія Крісті Diapees&Wipees розробляє сумки 22 різних стилів, які можна придбати онлайн в 120 бутиках по всьому світу за $14.99. 

9. PickyDomains
Найняти іншу людину, щоб він придумував для вас красиві назви доменів? Люди ні за що не стануть платити за це. Фактично, процес пошуку доменних імен за інших людей став бізнесом, що бурхливо розвивається, особливо, коли немає ніякого ризику. У PickyDomains в даний час є список людей, які очікують і хочуть ЗАПЛАТИТИ свої кровні гроші за прикольне доменне ім'я, що легко запам'ятовується. В компанії чекають, що PickyDomains цього року досягне суми продажів на шестизначній відмітці. 

10. Lucky Wishbone Co.
Фальшиві пластмасові "кісточки бажань" від курки. Схоже, цій дурній ідеї судиться провалитися. Так яка нормальна людина стане купувати ФАЛЬШИВІ КУРЯЧІ КІСТОЧКИ? Як з'ясувалося, дуже багато хто готовий це купити. Зараз фірма виробляє 30 тисяч кісточок щодня (коштують вони по 3 долари за штуку) і її засновник Кен Ахроні (Ken Ahroni) чекає, що рівень продажів за 2006 рік досягне відмітки в 1 мільйон доларів

 

 

Можливі запити:

 

Як заробити мільйон?

як заробити гроші

божевільні ідеї для бізнесу

бізнес онлайн

Рейтинг 10 найбезглуздіших ідей онлайн-бізнесу

 

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх