alt

«Легенди рідного краю»

alt

20 вересня 2016 року в ПШБ с. Спасів  відбувся краєзнавчий урок .  
Мета уроку: ознайомити учнів із легендами Рівненщини; розвивати образне мислення і на основі підібраних народнопоетичних текстів виховувати почуття гордості за наших славних предків.

Учнів 5 класу  Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомили  з місцевими  легендами про походження назв  сіл Спасів та Цурків , «Оленчине озеро», «Татарська гора», річки Свидівка та ін.

 Вчитель Юлія Василівна Конюшек та п’ятикласники переглянули  тематичну краєзнавчу виставку «Дивосвіт рідного краю», інформацію на веб-сайті Спасівської  бібліотеки http://spasiv.in.ua/

Враховуючи те, що діти вивчають легенди України, зокрема Рівненщини, для проведення уроку були використані матеріали  з книги Миколи Бендюка (автор власноруч подарував книгу  нашій бібліотеці) «Історія та легенди сіл Рівненського району», літературно-краєзнавчого  журналу«Погорина».

Також використовувалася інформація веб- сайту «Освітній навігатор»  «Подих боротьби й любові» (Легенди Рівненщини). http://navigator.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6034:-5-&catid=74&Itemid=41

    Дуже приємно, що наша краєзнавча робота не є марною, що вона потрібна і затребувана читачами, не залишає їх байдужими і спонукає до вивчення історії  рідного краю.

 Галина Кушнірук
20.09.2016

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх