Мамчич В. В., та Аршулік М.І

Благодійна допомога !

Виконати всі пов’язані з цим роботи силами лише персоналу бібліотеки було не тільки складно, але й потребувало б  дуже багато і часу і ресурсів.  Відтак вирішили скористатися допомогою  районного центру зайнятості, і завдяки підтримки голови Спасівської сільської ради Четвержук Л В. та  розумінню керівництва Здолбунівського  районного центру зайнятості необхідності проведення ремонтних  робіт, було залучено  3 місцевих безробітних, які спільно з працівниками бібліотеки за оптимальний  термін   провели ремонт приміщення, перенесення та облаштування бібліотечного фонду.

На даний час  Спасівська публічно-шкільна бібліотека є  інформаційним, соціокультурним   центром сільської громади.

На мій погляд  співпраця з центром зайнятості вирішує ряд завдань, які стосуються роботи органів місцевого самоврядування. Адже оплачувані громадські роботи мають неабияку користь і для місцевої громади, і для наших сільських мешканців, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. Постійної роботи на  території  сільської ради для всіх не має, а за рахунок громадських робіт  безробітні сільські жителі мають можливість отримати тимчасовий заробіток і зробити корисну справу для своєї громади.

Поспілкувавшись з сільським головою я дізналася, що: – завдяки співпраці  Здолбунівського  районного центру зайнятості нашою сільською радою на громадські роботи у 2011 році були залучені  25 безробітних осіб, які виявили бажання працювати.

Вони  виконували роботи з впорядкування і благоустрою території  населених пунктів сільської ради, їх околиць,  придорожніх смуг, кладовищ, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, проводили ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери.

Це все робота не одного дня, а тому намагаємося планувати  все спільно і враховувати наявні можливості. За виконані роботи наші громадяни отримували заробітну плату,  частина відрахувань з якої поповнила і бюджет сільської ради.  

В цьому році ми запланували використати такі кошти для придбання певного інвентарю  та обладнання, що допомагатиме при виконанні  ремонтних робіт.   Уже в лютому 2012 року безробітні обрізали дерева й кущі на придорожніх смугах, сприяли у заготівлі палива та розчищали від снігу стежки до будинку одиноким жителям похилого віку.

Як на практиці проходили і проходять громадські роботи наших сільських мешканців , які стоять на обліку у Здолбунівському центрі зайнятості у населених пунктах Спасівської сільської ради  ВИ можете ознайомитись переглянувши фотографїї.

Безробітні  Мамчич В. В., Портянюк О.П., Аршулік М.П та волонтер Кушнірук В. О. зарекомендували себе як відповідальні й дисципліновані працівники під час проведення ремонту та перенесення фонду бібліотеки.

 

 

Мамчич В. В., та Аршулік М.І

Благоустрій  кладовища  проводять Мамчич В. В., та Аршулік М.І.

Мамчич В. В., та Аршулік М.І 

 

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх