Про проект рішення, що до встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Спасівської сільської ради.

 

   

У  зв’язку з прийняттям  Закону України  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та  деяких законодавчих актів України щодо податкової  реформи»  № 71-VIII від 28.12.2014 року у частині встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців,які  застосовують спрощену систему оподаткування, обліку  та звітності, відповідно до пункту 293.2  статті 293 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА  :

 

1. Встановити на території Спасівської сільської ради фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, в розрахунку на  календарний місяць:

-для платників  першої групи (незалежно від виду діяльності)-10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

-для платників другої групи (незалежно від виду діяльності)-20%  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

          2. Ставки єдиного податку встановлені у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата), та у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

3. Вважати такими, що втратили чинність з 01.01.2017 року рішення Спасівської сільської ради від 08.04.2013 № 190 «Про розгляд проекту рішення щодо внесення змін та допорвнень до рішення Спасівської сільської ради від 26.12.1011 №91 «Про встановлення місцевих податків та зборів», рішення Спасівської сільської ради від 26.12.2011 № 91 «Про внесення змін та доповнень до рішення Спасівської сільської ради від 25.03.2011 №41 «Про встановлення місцевих податків та зборів»

4. Виконкому сільської ради оприлюднити дане рішення в установленому законом порядку на сайті http://spasiv.in.ua/ в розділі «Спасівська рада» «Публічна інформація».

5. Рішення поширює дію  починаючи з 01 січня відповідного  року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-буджетну комісію, економічного розвитку села мта гуманітарної політики..

 

Сільський голова                                                                                         Р. Кравець

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх