alt

« Мир тобі, українська Святине! Хай святится тут Боже Ім’я»

  “…Тепер усі люди мають можливість через віру і покаяння очищатися від гріха, жити праведно і успадковувати Небесне Царство і вічне блаженне життя. Прийде час, коли в наших тілах буде переможена і смерть через загальне воскресіння із мертвих. Усе це звершив для нас, людей, Син Божий через народження від Пресвятої Діви Марії. Не було б Різдва Христового – не було б і спасіння від гріха і смерті. Тому в різдвяних колядках ми співаємо:”Ой, радуйся земле, Син Божий народився!”.                    
                                   З різдвяного  послання 
Патріарха  Київського і всієї Руси-України Філарета. 2017р. 

alt

Настоятель  храму с. Спасів отець Володимир (В. Дворецький) зачитує різдвяне послання.

alt

7 січня 2017 року у Хрестовоздвиженській церкві УПЦ КП с. Спасів  після святкового богослужіння діти колядували та віншували, вітали прихожан зі святами, виголошуючи побажання здоров’я, достатку, миру і добра. Після виступу на дітей чекали солодощі.
           Різдвяне  віншування з юними парафіянами підготували працівники  культури c. Спасів: публічно- шкільної бібліотеки Г. Кушнірук та Будинку культури С. Мосійчук , А. Лук’янчук.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

”  … подякуймо нашому Спасителю, Господу нашому Ісусу Христу, за всі Його благодіяння до нас, за радості і скорботи. Будемо благати Його, щоб Він простив усі наші гріхи, вільні і невільні; щоб дарував Україні перемогу над агресором; благословив Українську державу і весь український народ у 2017 році; дарував нам мир, злагоду, єдність; щоб ми керувалися в житті любов’ю до Бога і ближніх, і до України; щоб ми ходили дорогами правди і не звертали на криві дороги. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі і серця світлом миру, любові і правди!.”  З різдвяного  послання Патріарха  Київського і всієї Руси-України Філарета. 2017 рік.

                                                                                                             Фото  Галина Кушнірук                                                                                                                                 07.01.2017

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх